Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu

Telefonista/ka

Dobrý den,

hledáme telefonistu/ku na podporu obchodního zástupce.

Náplň práce:
- Volání potenciálním klientům z naší databáze
- Představení našich služeb zákazníkovi
- Domluvení schůzky s naším obchodníkem nebo zaslání firemní prezentace

Požadujeme:
- Student SŠ/VŠ
- Praxe v oboru výhodou
- Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- Příjemný hlasový projev
- Odolnost vůči stresu
- Znalost AJ výhodou, ne podmínkou
- Základní znalost IT výhodou

Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- Odměna 75 Kč/hod + odměny
- Práci v centru Prahy v blízkosti stanice metra Národní třída
- Práci na DPP

Časová charakteristika:
Časová náročnost: dohodou (min. 20 hod měsíčně)
Nástup: dohodou

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Vaše CV na email: kariera@inoxi.cz

Novinky

Elektronický podpis bez starostí od 1.400 Kč.

Kompendium elektronického podpisu - Váš průvodce do nové dimenze podepisování.

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu