O nás

INOXI je služba firmy nuabi, s.r.o. zaměřená na správu počítačových sítí. Firma nuabi, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2002, a to v různých segmentech souvisejících s informačními technologiemi.

  • Naším cílem je funkčnost zařízení ve Vaší síti a jejich zabezpečení proti zcizení a ztrátě dat.
  • Naším úkolem je nezatěžovat zákazníka problematikou výpočetní techniky.
  • Jsme otevření a adaptabilní, podmaníme si jakýkoli atypický software i hardware
  • Osobně působíme převážně na území Prahy, přes vzdálenou polochu pak po celé ČR

Vaši infrastrukturu zajistí:

David Navara - Absolvent magisterského studia informatiky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy a absolvent magisterského studia práv na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Počítače jsou jeho koníčkem již od školních let a při přesahu znalostí z informatiky do práva může poskytnout užitečné rady ohledně softwarových licencí či elektronického podepisování.

Jan Štrobl - Doktor přírodních věd v oboru fyzika na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy a profesionální astronom největší domácí observatoře v Ondřejově. Jeho přesahem je, kromě možného zasvěcení do tajů vzdálených galaxií, propojení IT s nejrůznější výkonnou technikou (např. automatické ovládání teleskopů na Kanárských ostrovech) a správa a nadstandardní zabezpečení serverů Astronomického ústavu AV ČR na bázi Linuxu a FreeBSD.

Více o našich službách naleznete ZDE


 

Novinky

Elektronický podpis bez starostí od 1.400 Kč.

---

Kompendium elektronického podpisu - Váš průvodce do nové dimenze podepisování.